Gra w „Gumę”
Pamiętacie grę w „gumę” Czy była „skucha” ? Tak się bawimy z dzieciakami na świetlicy . Gra dzieciństwa , nie tylko w gry zespołowe się grało, ale chcąc zaimponować koleżankom z podwórka, trzeba było nauczyć się grać z nimi w gumę.
Pamiętacie grę w „gumę” Czy była „skucha” ? Tak się bawimy z dzieciakami na świetlicy . Gra dzieciństwa , nie tylko w gry zespołowe się grało, ale chcąc zaimponować koleżankom z podwórka, trzeba było nauczyć się grać z nimi w gumę.
Jakie realizujesz projekty edukacyjne ? Każdego roku wraz ze swoimi uczniami przystępuję do realizacji projektów edukacyjnych. Dzieciaki bardzo lubią pracować przy projektach, są bardzo zmotywowane i chętne do działania . W przypadku moich uczniów , najbardziej przypadł im do gustu : Pho3nix Active School. To największy ogólnopolski projekt edukacyjny. Polega on na stworzeniu filmiku w…
W każdym tygodniu , na moim blogu będzie się pojawiał wpis z cytatem motywacyjnym. Coś w tym jest ?
Stres – przyjaciel czy wróg ? Jak sobie z nim radzić? Oto jeden z moich sposobów, w wolnej chwili przebywam nad wodą i wędkuję, ponadto napawam się pięknem przyrody. Wędkarstwo jest super -relaks i wyciszenie. Polecam wszystkim . A jaki jest twój sposób ?
Moi drodzy ten cytat, codziennie towarzyszy mi w mojej pracy, od dziewięciu lat mam go przed oczami, wchodząc do swojej sali gimnastycznej. A jakie cytaty znajdują się przy waszych salach ? Pochwalcie się ?